Віталій Шебаніц

Мені 14 років, я навчаюся у школі номер 9 у 9 класі. Мені подобається комп’ютерна техніка та сучасні можливості мережі інтернет. Я хочу не тільки вдосконалювати свої можливості, а й допомагати робити це іншим.

Щоденно я проводжу у мережі інтернет 3-4 години. Як і більша частина моїх однолітків я витрачаю цей час на розваги, але я вирішив проводити частину цього часу з користю, а точніше намагатися самому заробляти в інтернеті та навчити цьому інших, в тому числі моїх однолітків з обмеженими можливостями. Реалізація нашої ідеї стала можлива завдяки проекту UpShift, який виступає спонсором соціальної діяльності.

Реалізація ідеї спрямована на людей з особливим потребами, які в силу обставин не можуть працевлаштуватися на звичайну роботу та завдяки нашому проєкту отримають можливість хоча і частково поповнювати бюджет родини. Ми намагатимемося спочатку самі опанувати основи роботи в інтернеті, а згодом навчати всіх бажаючих виконувати інтернет-замовлення та поповнювати бюджет родини, а також стати затребуваними в суспільстві