SMM Тренди в інстаграм 2020

 У 2020 Інстаграм відзначить десятиліття.  За цей час платформа стала однією з найпопулярніших соцмереж.  Контенту стало настільки багато, що встежити за всіма новими трендами тепер непросто. У цій статті ми розповімо про тренди 2020 року, яким варто слідувати, щоб домогтися успіху і зібрати велику аудиторію.

 

 ОСОБИСТИЙ БРЕНД

 Люди цікавіше за будь-який продукт. Частіше знімайте себе в історіях, діліться особисто вашою думкою.

 • Щирість. Найголовніший тренд не просто 2019 року, а двадцять першого століття. Не соромтеся себе! Нікому не цікаві ідеальні люди без проблем, комплексів і з ідеальною шкірою. Якщо ви хочете стати популярним, доведеться ділиться і не найприємнішими моментами життя. Прокрастинуєте цілий день? В будинку бардак вже третій тиждень? Засмутилися через приїзд неприємних родичів? Розкажіть аудиторії. Людям важливо знати, що ніхто в цьому світі не ідеальний. Так ви дійсно станете для підписників другом, якому вони можуть довіряти.
 • Сторітелінг. Історії банально цікаво читати і слухати. Історія вашого успіху, історія знайомства з вашим хлопцем, навіть історія про вашу вчорашню сварку з консьєржкою зайде на ура. До речі, це ще чудовий спосіб запхати в історію нативну рекламу. Головне – вміти правильно розповісти. Не дарма зараз існує мільйони вебінарів про те, як розповідати історії.
 • Хештеги. Створіть свій особистий хештег і простимулюйте його використання вашою аудиторією.Так ви отримаєте безкоштовну рекламу у друзів і знайомих ваших підписників. Якщо у вас не просто особистий блог, а блог з конкретною темою, то створіть навігацію за рубриками вашого блогу за допомогою хештегів і закріпіть її в хайлайтах. Це підвищить ваші шанси на те, що користувач, який вперше відвідав ваш профіль, залишиться там надовго.

Блогер в кафе

 

СПІЛКУВАННЯ

Нікому не подобається спілкуватися зі стіною. Тому намагайтеся не створювати відчуття “мертвого” блогу. Звичайно, потрібно розбирати директ і відповідати на повідомлення підписників, але є й інші способи зберігати зв’язок з аудиторією.

 • Інтерактив. Нічого не підвищує популярність історій так, як опитування.  Робіть опитування, щоб більше дізнатися про свою аудиторію. Якщо блог пізнавальний, можна давати пласт інформації в постах, а потім короткий тест на перевірку засвоєних знань в історії.
  Частіше питайте поради або думки.  Запитуйте яку тему розібрати, коли краще публікувати пост, чи поділяють вони ваша думку з приводу різних ситуацій.
 • Реакція.  При цьому не забувайте якомога швидше реагувати на цю думку. Дякуйте за поради, висловлюйте вашу думку з приводу отриманих результатів опитування, виставляйте іноді скріни цікавих листувань з підписниками.

Инстаграм статистика на телефоне

 

КОНТЕНТ

 Переходимо до найцікавішого – до контенту.

 • Текст. Почнемо з головного: лонгріди виходять із моди. На платформі занадто велика кількість контенту, щоб користувач міг витрачати на пости по 5 хвилин, тому намагайтеся не писати тексти, що виходять за дозволені 3000 символів) Також не забувайте ділити текст на абзаци і віддавайте перевагу топам і списками.
 • Стрічка. Останні 2 роки найбільш ефективним форматом контенту вважається відео. У 2019 році короткі відеоролики були популярнішими за зображення на 49%. Саме тому TikTok стрімко набирає популярність. Цікаві відео на дві-три хвилини – те, що прикрасить вашу стрічку. 

Що стосується фотографій, не робіть постановочних кадрів зі студій. В тренді живі фотографії “в моменті”, які несуть в собі емоції і чіпляють. 

Лента инстаграм на телефоне

 

Бонус

 • Instagram маски зараз на піку популярності. Ціле поле для творчості, а також і безкоштовна реклама
 • Якщо ви продаєте продукт через свій аккаунт в instagram, не просіть стукатися за ціною до вас в директ. Навіщо? Половина не захоче звертатися в дірект, друга половина – чекати вашої відповіді. Будьте відкритими і відразу чесно вказуйте ціну на продукт.

 

ВИСНОВОК

За допомогою наведених вище порад ваш блог швидко стане популярним і набере перші 10 000 підписників. Однак є й інший шлях: найняти контент-менеджера, який допоможе вам створити контент-план і буде стежити за наповненням вашої сторінки текстовою та графічною інформацією. Однак з допомогою наших безкоштовних курсів на incluse hub ви і самі зможете засвоїти цю професію і вийти на заробіток 12 000 гривень, що є середнім доходом контент-менеджера в Україні. А далі все залежить від вас, бо 12 000 – точно не верхня межа;)

Напишіть відгук