Безкоштовна навчальна онлайн-платформа IncluseHub – це проект, створений за підтримки ЮНІСЕФ та Європейського союзу. Тут люди з обмеженими можливостями можуть навчитися сучасним онлайн-професіями, щоб згодом працювати віддалено.

Наша місія: допомогти людям з інвалідністю самореалізовуватися і відкриватися світу. Ми знаємо про проблеми, з якими вони стикаються, тому хочемо надати знання які допоможуть їм зробити своє життя яскравішим.

Наша команда складається з молодих ініціативних хлопців, які хочуть змінювати світ. Кожен з нас захоплюється комп’ютерними технологіями. Ми об’єдналися спільною ідеєю допомоги людям з інклюзії.

Ми подали заявку на участь в програмі UpShift, пройшли кілька співбесід, і в підсумку потрапили на триденний тренінг, де нас навчали основам проект-менеджменту. Протягом трьох днів ми вивчали проблеми нашої індустрії і знаходили нові способи реалізації нашої мрії.

Наш проект був рекомендований до фінансування і ми отримали грант від європейських донорів. Цей факт нас сильно мотивує, і ми готові реалізувати наш проект!